0 کالا
صنایع غذایی برتر در نشست تصویری با مقام معظم رهبری

 

در تاریخ 1399/02/17 طی یک نشست تصویری، مقام معظم رهبری با 7 شرکت تولیدی صنعتی منتخب دیدار و گفتگو کردند.

شرکت صنایع غذایی برتر مفتخر بود که به عنوان یکی از تولیدکنندگان منتخب کشور که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزیده شده بود میزبانی این نشست را بر عهده داشته باشد.

در این جلسه که با توجه به هفته کار و کارگر در محوطه تولیدی صنایع غذایی برتر با حضور مدیریت مجموعه، استاندارمحترم استان مرکزی و دیگر مقامات استانی و پرسنل و کارگران کارخانه در حضوررهبر معظم انقلاب حضرت آیت اله خامنه ای به صورت تصویری برگزار گردید، جناب آقای محسن فهیمی پور مدیرعامل محترم به بیان گزارشی در محضر ایشان پرداختند.

در این گزارش جناب آقای فهیمی پور به بیان تاریخچه اجمالی شرکت تولیدی برتر و فازهای توسعه شرکت و اهداف و آرمان های مجموعه که علاوه بر افزایش تولید و بهره وری، مسئولیت اجتماعی آن و کارآفرینی و حمایت از زنان سرپرست خانوار که دارای مزیت استخدام در کارخانه هستند اشاره کردند.

ایشان با بیان اینکه شرکت برتر در سال 75 تنها با 10 نفر پرسنل و یک گروه محصولی آغاز به کار کرد و هم اکنون با گذشت نزدیک به 25 سال در حدود 600 قلم محصول تولید کرده و نزدیک به 850 خانواده به واسطه اشتغال سرپرستان خود در این مجموعه از این طریق ارتزاق می کنند، این امر خدا پسندانه را مایه دلگرمی و انگیزه مضاعف برای توسعه هرچه بیبشتر مجموعه و اشتغال و حمایت هرچه بیشتر از جوانان کشورمان برشمردند و در ادامه افزودند: برتر همچنان به این آرمان های خود پایبند است و در همین راستا طرح سوم توسعه خود را در دستور کار دارد و انشااله با راه اندازی این طرح ظرفیت جدیدی برای اشتغال زایی انبوهی از هموطنانمان در بخش های مختلف فراهم می گردد.

ایشان همچنین افزودند امروزه برتر دارای یک پخش سراسری مویرگی می باشد که با 18 شعبه در نقاط مختلف کشور، وظیفه پوشش و پخش محصولات شرکت به همه اقصی نقاط کشور را عهده دار می باشد.

وی با اشاره به صادرات گسترده برتر به قاره های آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا، علاوه بر گام برداشتن در راستای جهانی شدن و اعتلا و ارتقا جایگاه و کیفیت محصولات ایرانی، حضور مداوم خود در کشوری همچون کانادا و کشورهای اروپای غربی که دارای محدودیت های استانداردی سطح بالایی می باشند را بیانگر سطح بالای کیفی محصولات برتر برشمردند و این امر را یک دستاورد بزرگ برای مجموعه برتر و به نمایندگی از تولیدات ایرانی دانستند.

علاوه بر اینها با عنایت خداوند متعال، کسب توفیقات ملی همچون دریافت مقام "تعاونی برتر ملی در زمینه اشتغال زایی" و "تولید کننده برتر ملی در بخش محصولات باغی" در سالهای اخیر، از دستاوردهای شرکت بوده و در سال جاری نیز همراستا با شعار جهش تولید، شرکت برنامه افزایش تولید به میزان 2 برابر سال 98 را دارد که انشااله این امر با کمک و تلاش کلیه پرسنل شرکت محقق خواهد گردید.

در پایان حضرت آیت اله خامنه ای هم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی وقفه از کلیه صنعتگران و کارگران کشور در راستای تهیه و تامین مایحتاج مردم و نقش آنها در اشتغال زایی کشور، آرزوی توفیقات روزافزون فرمودند و لوح تقدیری نیز از طرف جناب آقای محمد شریعتمداری وزیر محترم کار و تعاون و رفاه اجتماعی به مدیرعامل شرکت برتر به پاس زحمات و تلاش های مجموعه و میزبانی نشست اهداء گردید.

 

جهت دیدن فیلم کلیک فرمایید

 

با ما همراه شوید ...