0 کالا
تاریخچه و معرفی سازمان

معرفی شرکت:

شرکت تعاونی تولیدی نویدکاران تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر در سال 1373 تأسیس و تولید خود را به صورت رسمی در سال 1375 آغاز کرد. محصولات شرکت نویدکاران، با نام تجاری «برتر» در محل کارخانه این شرکت توسط مجهزترین ماشین آلات بسته‌بندی و در قالب یک فرآیند کاملاً بهداشتی و پیشرفته در بخش‌های مختلف تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های محصولات غذایی برتر، عرضه سبد کاملی از کالاهای مصرفی با یک نام تجاری است. در حال حاضر بیش از 500 کالای متفاوت با نام تجاری برتر عرضه می شوند و این امر برند برتر را به عنوان دارنده بزرگ‌‌ترین و متنوع‌ترین سبد مواد غذایی با یک نام تجاری در کشور مطرح نموده است. توجه به نیازهای مشتری و افزایش تنوع کمی محصولات تنها هدف برتر در این سال ها نبوده و محصولات غذایی برتر با توجه به داشتن ویژگی های کیفی و تطبیق با استانداردهای ملی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای تعداد زیادی از محصولات خود گردیده است. محصولات غذایی برتر در سال 1378 در بیست و چهارمین مجمع بین المللی کمپانی BID در شهر ژنو سوئیس موفق به اخذ نشان ستاره طلایی کیفیت گردیده است. هم چنین این شرکت در سالهای گذشته بدفعات به عنوان تولید کننده برتر و صادر کننده نمونه استان مرکزی انتخاب شده است. انتخاب به عنوان تعاونی برتر ملی از سوی وزارت تعاون در سال 1394 و نشان مدیریت سرامد در صنایع غذایی و گواهینامه انتخاب نخست مشتری از آلمان در سال 1395 از دیگر افتخارات مجموعه برتر به حساب می‌آید

 

کارخانه شماره 1:

این کارخانه در سال 1375 در زمینی به مساحت 5400 متر مربع و 3500 متر زیر بنا دایر شده است و دارای سالن های تولید آجیل و خشکبار، حبوبات و غلات، ادویه جات و چاشنی‌ها، نمک، آرد و پودر کیک و ژله، سبزیجات خشک، قند و شکر و نبات، چای، قهوه و زعفران می باشد.

این کارخانه مجهز به انواع ماشین آلات بسته بندی گرانول و پودری، ماشین آلات بسته‌بندی وکیوم و سیل وکیوم، دستگاههای شورکاری آجیل و فرآوری خشکبار، خط کامل بوجاری و دست چین حبوبات و غلات و دستگاه آسیاب صنعتی جهت اطمینان از خلوص اقلام پودری است.

کارخانه شماره 2:

فاز دوم طرح توسعه کارخانجات برتر با سرمایه گذاری بالغ بر 60 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 2500 متر مربع در سال 1394 احداث و پس از هجده ماه به بهره‌برداری رسید.

در حال حاضر در این کارخانه انواع محصولات کنسروی، ترشی‌جات و شوری‌جات، مربا، شربت، زیتون و روغن زیتون، سرکه، آبغوره ، کشک و ... با استفاده از مجهزترین ماشین آلات تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

در این کارخانه استانداردهای بین المللی شامل ISO22000:2005 -  ISO9001:2015 - HACCو پیشرفته ترین فناوری صنعتی و تولیدی و سیستم‌های تصفیه آب و پساب صنعتی به کارگرفته شده تا ضمن توجه به مسائل زیست محیطی، محصولات با کیفیت برتر و با هدف صادرات به بازارهای خارج از کشور تولید شوند.

 در حال حاضر کارخانه شماره 2 با استفاده از ماشین آلات مجهز و تکنولوژی روز، تمامی نیازهای مجموعه برتر را تامین نموده و امکان تولید محصولات برای سایر شرکتها با استفاده از ظرفیت مازاد خود را نیز دارد.

جهت مشاهده فیلم صنعتی کلیک نمایید.

 

 

با ما همراه شوید ...