0 کالا
امکانات و توانمندی‌ها

کنترل کیفیت و آزمایشگاه:

هر کدام از کارخانجات شماره 1 و 2 برتر به صورت مجزا دارای آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی بوده و بسته به نوع محصول تولیدی بر فرآیند تولید نظارت و کنترل کامل اعمال می‌گردد.

آزمایشگاه‌های برتر مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی بوده و کلیه آزمایشات فیزیکی و شیمیایی و میکروبی لازم قبل و بعد از تولید بر روی محصولات خام و نهایی انجام شده و تمامی محصولات از نظر طعم و رنگ و آفت‌های احتمالی مورد بررسی و آزمایش مستمر قرار می گیرند و پس از حصول اطمینان از تطابق محصول با پارامترهای کیفی مورد نظر مجوز عرضه آنها به بازار صادر می‌شود.

انبار :

هر کدام از کارخانجات برتر دارای انبارهای مواد اولیه، ملزومات مصرفی و محصول نهایی بوده که این انبارها با قفسه بندی های صنعتی تجهیز شده اند.

فضای اداری:

هر کارخانه دارای سالن اجتماعات، سالن کنفرانس، نمایشگاه محصولات، سایت اداری و سایت مدیریتی است.

امکانات خدماتی و رفاهی:

با توجه به تعداد بالای کارکنان و حفظ رفاه آنان، سلف سرویس، مهمانسرا، نمازخانه، رختکن و سرویس های بهداشتی به صورت مجزا در هر کارخانه در نظر گرفته شده است. هم چنین جهت تامین هوای پاک و مطبوع، درجه حرارت مناسب و رطوبت کنترل شده در سالنهای تولید و دیگر بخشهای کارخانه سیستم‌های صنعتی و پیشرفته سرمایش و گرمایش و تصفیه هوا در نظر گرفته شده است.

با ما همراه شوید ...