0 کالا
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از کارخانه محصولات غذایی برتر

 

بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و فرماندار زرندیه از کارخانه صنایع غذائی برتر

 

در تاریخ 20/10/99 نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه  ، فرماندار زرندیه، دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه ، مدیرکل بانک کشاورزی ، رئیس تامین اجتماعی زرندیه و جمعی از مسئولان استانی و محلی از شرکت تعاونی نویدکاران ؛ تولیدکننده غذائی برتر واقع در شهرک پرندک از توابع شهرستان زرندیه بازدید کردند.

حجت الاسلام محمد سبزی نماینده محترم مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که تولیدکنندگان سلامت محور ، بازوان پرقدرت ملت ایران در برابر دشمنان به شمار می روند، افزود: رهایی از شرایط سخت اقتصادی، حمایت از تولید داخل و رونق آن است.

وی اظهار کرد: شرکت برتر از بهترین شرکت های تولید کننده انواع محصولات غذائی است که توانسته در زمینه اقتصاد و اشتغال موفق عمل کند و لازم است از تولید کنندگان مواد غذایی با کیفیت و سلامت محور حمایت کرد.

فرماندار زرندیه نیز با اشاره به بازدید از شرکت تعاونی نویدکاران برتر گفت: این شرکت از افتخارات این شهرستان و استان مرکزی محسوب می شوند که با تولید انواع محصولات با کیفیت و استاندارد در صنعت مواد غذائی توانسته علاوه بر تامین نیاز بازار داخل در بازارهای خارجی نیز موفق عمل کند.

وی با اشاره به این که این شرکت در حوزه صادرات نیز موفق عمل کرده است، افزود: ورود به بازارهای جهانی بر اساس توجه به کیفیت محصول و کمیت (بسته بندی و ...) و بازاریابی هدفمند صورت گرفته است.

وی بیان کرد: از هر شرکت فعال در این شهرستان که همسو با منافع مردم و محیط زیست باشد حمایت می شود و شرکت تعاونی نویدکاران تولید کننده انواع محصولات برتر نمونه ای از آن است.

جناب آقای فهیمی پور مدیر عامل مجموعه تعاونی تولیدی نوید کاران ضمن خوش آمد گویی، به بیان سابقه فعالیت تولیدی محصولات غذایی برتر و فرآیند نحوه تولید و بسته بندی محصولات و همچنین دغدغه های پیش رو برای افزایش تولید و شرایط حاکم بر بازار تولیدی پرداختند.

وي بيان کرد: توليد کننده براي دستيابي به جهش توليد نيازمند حمايت مالي و معنوي مسئولان مربوطه است تا بتواند روند دستيابي به اين مهم را سريعتر بپيمايد.

مدیر عامل محترم با اشاره به افزايش غير قابل پيش بيني نرخ تورم در ماههاي اخير گفت: مواد اوليه براي  توليد محصولات اين شرکت با هزينه هاي گزافي تامين مي شود و اين امر سرمايه در گردش را ضعيف کرده است.

وي افزود: براي طرح توسعه شرکت نيازمند نقدينگي در قالب ساخت و ساز و تامين تجهيزات و امکانات هستيم که هم اکنون هزينه اجراي آنها چهار برابر يک سال گذشته است از اين رو نيازمند حمايت جدي مسئولان هستيم.

جناب آقای فهيمي پور در بخشي ديگر از سخنانش با اشاره به اهداف اين شرکت در سال 1400 گفت: اين اهداف شامل ورود به فرابورس و استفاده از امکانات بازار سرمايه براي تحقق توسعه اي آتي ، حفظ کيفيت و قيمت مناسب و حضور حقيقي و مجازي در تمامي استان ها، شهرستان ها و روستاهاي کشور و نوآوري در تامين سبد غذائي شهروندان بر اساس دانش روز و اتخاذ تصميمات جسورانه براي کسب موفقيت در تصاحب بيش از پيش بازارهاي جهاني است.

 

 

 

 

 

 

 

با ما همراه شوید ...