0 کالا
بازدید معاونین فرهنگی و اجتماعی و تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

در چهارمین روز از هفته کار و کارگر آقایان صادقی فر و کبیری معاونین فرهنگی و اجتماعی و تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از صنایع غذایی برتر بازدید نمودند.

در این بازدید ابتدا جناب آقای محسن فهیمی پور مدیر عامل صنایع غذایی برتر در توضیح ویژگی  های محصولات شرکت اعلام نمودند که از مهمترین ویژگی های محصولات علاوه بر کیفیت مواد اولیه و بسته بندی های متنوع و زیبا، وجود سبد کاملی از انواع کالاهای مصرفی با یک نام تجاری است که در حال حاضر بزرگترین و متنوع ترین سبد مواد غذایی با یک نام تجاری در کشور است .این سبد می تواند بخش بزرگی از نیازهای مصرف کنندگان را تامین کند.

با وجود همه محدودیت هایی که کرونا برای صنایع ایجاد کرد این شرکت با رعایت تمامی موارد بهداشتی و امنیتی از زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه فعالیت مجدد را پس از وقفه کوتاه مدت دادند کارش را شروع کرد و اکنون با تمام ظرفیت و توان به کار خود ادامه می دهیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با ابراز خرسندی از رونق بخشی شرکت صنایع برتر که نتیجه عشق و علاقه مدیران به تولید و اشتغال است  گفت:  به نمایندگی از طرف جناب آقای وزیر این قول را می دهیم که هر کاری در راه توسعه ایی بخش های کارخانجات لازم باشد انجام دهیم و این آمادگی از طرف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در جهت تسهیل اموری که لازم است وجود دارد.

اقای محمد جعفر کبیری معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام نمودند بخش تعاون از هرگونه پیشنهادی که جهت امور توسعه ایی و گسترش شرکت فوق باشد استقبال می کند و صندوق تعاون و بانک توسعه تعاون آماده ارائه تسهیلات به همین منظور می باشد. وقتی یک برند ایرانی می تواند در بازارهای جهانی و در زنجیره فروشگاههای معتبر کشورهایی مانند کانادا و اروپا و آفریقای جنوبی و آسیا به این خوبی بازاریابی کند و با رقبای خارجی رقابت نماید ارزشمند است و باید مورد حمایت قرار گیرد.

 

 

با ما همراه شوید ...