0 کالا
بازدید فرماندار و مدیران شهرستان زرندیه از کارخانجات برتر و حضور در نشست تشریح برنامه های شرکت در سال جهش تولید

 

فرماندار به همراه جمعی از مسئولان محلی از شرکت تعاونی نویدکاران؛ تولیدکنندۀ محصولات غذایی برتر واقع در شهر صنعتی پرندک از توابع شهرستان زرندیه بازدید کردند.

 فرماندار زرندیه در این نشست گفت: تلاش و همیت مدیرعامل و دست اندرکاران شرکت تعاونی نویدکاران در تولید مواد غذائی سالم و با کیفیت برتر ستودنی است.

هادی فدائی با اشاره به این که این شرکت تعاونی در کنار رفع برخی از نیازهای غذائی برای اشتغال یک هزار نفر و رونق اقتصادی تلاش می کنند، افزود: این مهم بسیار ستودنی و امید است که بتوانند در مدت زمان برنامه ریزی شده به اهداف عالیه شرکت دست یابند.

وی با اشاره به این که شرکت تعاونی برتر، شرکت بزرگ با صدها تولیدات متنوع و فعال در عرصه بازار داخلی و خارجی است، بیان کرد: درایت و مدیریت مسئولان این شرکت چنین موفقیت هائی را رقم زده است.

فرماندار زرندیه لازمه جهش تولید را حمایت از تولیدکننده دانست و افزود: این مهم با همکاری سازنده در رفع موانع و مشکلات امکان‌پذیر است.

فدائی گفت: برای دستیابی سرمایه‌گذاران به اهداف اقتصادی نباید به دنبال مانع و اشکال‌تراشی بود زیرا آنان شاهکار بزرگی با ایجاد فرصت شغلی در جامعه فراهم می‌کنند

در این نشست که به مناسبت تشریح برنامه های شرکت  تعاونی تولیدی نوید کاران در سال جهش تولید برای تحقق شعار سال تشکیل شده بود مدیر عامل شرکت برنامه های شرکت را جهت طرح توسعه سوم و اهداف توسعه تجاری ، برنامه ورود به فرابورس، اشتغالزائی و توسعه و صادرات تشریح کرد..

در پایان بازدید هیئت مسئولان شهرستان از کارخانه های یک و دو و فعالیت های در دست احداث جهت گسترش فعالیت های اقتصادی و اشتغالی مجموعه تعاونی تولیدی نوید کاران صورت پذیرفت.

 

 

 

با ما همراه شوید ...